Skip to main content

Аромат 212 VIP від ​​Carolina Herrera

Марка Carolina Herrera представляє новий жіночий аромат 212 VIP.

Новий аромат знайшов своє натхнення у молодих і творчих людей Нью-Йорка, які пишуть майбутню історію мегаполісу, справжніх VIP персон.

Яскраві епатажні люди, які люблять і вміють добре проводити час.

Основна ідея аромату "А ви є в списку?" - фраза, яка прийшла зі світу VIP, але не має нічого спільного з грошима чи популярністю. Бути в списку - значить мати особливу життєвою позицією та неординарними особистісними характеристиками.

212 VIP - веселий, святковий, квітковий аромат, який поєднує в собі стиль і ставлення до життя, підкоряючи трьома своїми основними гранями:

Акорд вечірки: ноти п'янкого рому і екзотичної маракуї. Вибуховий коктейль, яким можна насолоджуватися в будь-який час!

Світський акорд: відмінна риса нового покоління 212 VIP передається нотами всепоглинаючого мускусу і вишуканою гарденії. Аура винятковості.

Стильний акорд: інгредієнти, які надають аромату чарівний шарм: чудова ультра-жіночна ваніль і чуттєві боби Тонка створюють неповторне вишукану чарівність.

Флакон - істинний об'єкт бажання: грайливий сліпуче золото з блиском, що зачаровує. Його плавні лінії і жіночні вигини виконані з бездоганним смаком, починаючи від змісту і закінчуючи ефектною магнітної кришкою.

212 VIP Herrera

Парфумерна вода 212 VIP представлена ​​в трьох обсягах 80 мл, 50 мл і 30 мл.

У додаткову лінію аромату увійшли Лосьйон для тіла 200 мл, Гель для ванни та душа 200 мл і Дезодорант спрей 150 мл.