Холлі Беррі з'ясовує стосунки в суді

Холлі Беррі Володарка "Оскара", відома актриса Холлі Беррі (Halle Berry) звернулася до суду міста Лос-Анджелеса з проханням заборонити її колишнього коханого - манекеннику Габріелу Обрі бачитися з їх дочкою - трирічної Налой.

Причиною такого вчинку стала заява няні дівчинки Елліанс Кемден безнравственном поведінці Габріеля. Вона стверджує, що він неодноразово підвищував на неї голос в присутності Нали, але вагомим аргументом у всій цій історії стало рукоприкладство Обрі. Габріель повинен був відвести Налу в дитячий сад, але не зробив цього. Коли няня прийшла забрати дитину з садка, то дізналася, що батько не приводив її. Тоді вона поїхала в будинок Обрі з'ясувати, що сталося. Але замість пояснень почула від нього: "Чорт забирай, ким ти себе загордився? Ти ніхто! Тобі не потрібно нічого знати". Після цих слів розлючений Обрі виштовхнув жінку за двері, в той час як у неї на руках знаходилася дитина.

Холлі Беррі з дочкою Налой

Після цього інциденту Елліанс звернулася в поліцію. Суддя поки відмовив у проханні, назвавши його "недостатнім і спекулятивним" і сказав, що подібні питання повинні вирішуватися в сімейному суді.

Можливо, Габріель "точить зуб" на Елліанс через те, що в ході ранніх судових розглядів, йому було відмовлено в праві проводити час з Налой без нагляду няні. Агент Обрі розповів, що Габріель впав в лють, коли усвідомив, що не має можливості самостійно піклуватися про дочку.

На чиєму боці опиниться правда, ми отримаємо 30-го січня.

Loading...