Skip to main content

Микита Пресняков записує саундтрек для голлівудського фільму

24-річний Микита Пресняков, онук Алли Борисівни Пугачової, знімається в голлівудському блокбастері Maximum Impact ( "Максимальний удар") і одночасно записує музику для цього фільму. У новій кінострічці шанувальники Микити почують переспівати їм хіт "Підмосковні вечори".

У зйомках беруть участь і музиканти зі створеної ним групи Multiverse.

За сюжетом фільму внучка держсекретаря США, її грає Поліна Буторіна, потайки пробирається в літак свого високопоставленого родича, який прилітає в Москву на "секретну" зустріч. Дівчина закохана в лідера популярної російської рок-групи і дуже хоче з ним зустрінеться. Аристарх Венес легко увійшов в цей образ молодої рок-зірки. А Микита Пресняков зі своєю групою додали колориту.

Зйомки стартували в столиці 4 липня. Виробництвом картини займається голлівудський режисер Анджей Бартковяк, відомий за фільмами "Ромео повинен померти", "Від колиски до могили" і DOOM. У проекті беруть участь голлівудські і російські зірки: Ерік Робертc, Марк Дакаскос, Келлі Ху, Том Арнольд, Денні Трехо, Бай Лін, Кіт Пауерс, Олександр Невський, Максим Віторган, Євген Стичкін, Аристарх Венес, Поліна Буторіна, Сергій Астахов, Павло Майков, Михайло Поліцеймако, Вікторія Боня, Надія Ручка, Анна Хилькевич і багато інших.

"Прокат фільму планується в 2016 році більше, ніж в 50 країнах. Це великий міжнародний проект, і тому його прем'єра відбудеться і в Москві, і в Лос-Анджелесі. На зйомках у нас працює дві групи, в графіку близько 60 знімальних днів. Упевнений , що всі наші грандіозні задуми, які спланували, здійсняться ", - заявив генеральний продюсер фільму Олександр Ізотов.

Чи любите ви кіно? У нашому спеціальному розділі ви завжди зможете знайти фільм до душі.