Єва Лонгорія перетворила будинок в склад непотрібних речей

В одному з недавніх інтерв'ю "відчайдушна домогосподарка" Єва Лонгорія зізналася, що у неї є звичка складувати будинку непотрібні речі. Коріння цієї невеликої зоряної слабкості - зовсім не в ощадливості, а скоріше в сентиментальності актриси. Викинути або віддати ці речі у жінки не піднімається рука.

"У мене вдома справжнісінький музей. Зазвичай я дарую непотрібні речі рідним, друзям, жертвую на благодійність. Але у мене є одна маленька слабкість - я не можу розлучатися з пам'ятними речами, будь то одяг або взуття. У мене, наприклад, зберігається вінтажну плаття 30-х років. Це дійсно витвір мистецтва, я знімалася в ньому в фільмі "Битва за свободу". Ще є плаття, в якому я зображала легендарну актрису Люсіль Болл, мені його пошили спеціально для шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі". А ще я зберігаю речі з гардеробу моєї Габі з " тчаянних домогосподарок ". До багатьох з них я вже не вилізу, але все зберігаю, рука не піднімається позбутися. Іноді їх кількість мене жахає", - зізналася зірка.

Єва цілком могла б перешити цей одяг, адже вона - професійна швачка. Вона шиє одяг для своїх племінників і племінниць, костюми для Хеллоуїна - і вельми пишається своїм хобі, час від часу нагадуючи про нього журналістам.

Можливо, вона чаклує і над одягом, яку носить сама - часто речі досить примхливого крою сидять на мініатюрній жінці бездоганно.

Лише одну сферу життя вона вважає за краще не говорити: відносинах з чоловіком, 48-річному Хосе Антоніо Бастонь. "Хосе дуже закритий, не публічна людина. Він тримає своє життя в таємниці від сторонніх очей, тому про життя з ним я можу сказати тільки те, що счаслива", - повідомила Єва. Вона також зазначила, що щаслива віддати перевагу сім'ю кар'єрі.

Loading...