Девід Бекхем покаже туристам "свою" Британію

Відомий футболіст Девід Бекхем (David Beckham) напередодні Олімпіади-2012 в Лондоні запропонував туристам маршрут по "своїй Британії". Спортсмен покаже місця, в яких сам любить бувати.

Гід **Девід Бекхемрадить почати екскурсію по британській столиці зБукінгемського палацу.** "Ми завжди тепло і з любов'ю ставилися до королівської сім'ї, а в цьому році особливо, так як святкується Королівський ювілей", - пояснює футболіст.

"Бекхемовскій" маршрут продовжує стадіон Old Trafford, де футбольні вболівальники зможуть познайомитися з історією команди Manchester United, повідомляє The Telegraph. Не варто забувати і про футбольний стадіон Wembley.

Далі Девід радить відправитися на обід в "Tony Lane's Pie & Mash" в Waltham Abbey - там спортсмен любить поїсти пирогів. Ну а після смачного обіду найкраще подихати свіжим повітрям в королівському парку Hyde Park, парку Regent's або Richmond.

Спеціально для любителів гольфу Бекхем вибрав для свого маршруту містечко St Andrews Links в Шотландії. А от на шопінг найкраще відправитися в Портобелло, Спайтфілдс і Камден. Якщо ви будете подорожувати по Лондону з дітьми, то обов'язково відвідайте парк Thorpe Park і новий тур Гаррі Поттера в Хартфордширі на студії Leavesden.

В "театральному районі" Лондона West End можна подивитися знамениті вистави, мюзикли і шоу.

Повечеряти Девід Бекхем пропонує в ресторанах Ceconnis, Nobu, або в нових закладах Bread St Kitchen або Nopi.

Завершується маршрут від Девіда Бекхема прогулянкою містом з відвідуванням британського паба, в якому обов'язково потрібно спробувати традиційні страви.

Loading...