6 грудня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Анна Хилькевич початку з формули ідеальної фігури: "Вечір треба провести так, щоб вранці було важко встати". Олена Темнікова поскаржилася на здоров'я: "Ми захворіли". Поліна Гагаріна і Чулпан Хаматова народила ялинку. Саша Савельєва радіє зими з новим другом: "Передчуваючи ваші питання-порода називається Командор, дреди натуральні (так скручуються протягом життя), не пахне, не слинява".

Ірина Дубцова з колегами побували на "Пісні Року" в Мінську, а Олександр Буйнов зустрівся з колегами: "Шануємо Льва Лещенко." Притулок комедіантів "на ТВЦ. Було дуже тепло і весело! А сьогодні у мене іменини". Ксенія Собчак похвалила Світлану Бондарчук на благодійному вечорі: "Светик, ти велика молодець! Як кажуть в таких випадках # горжусьзнакомством".

Максим Галкін став злодієм у власному шоу. Павло Воля згадав минуле: "Худий, тонкий, дзвінкий, зелененький хлопчик сидить і пише собі виступ, щоб показати свої жарти в Камеді. Це я 500 випусків назад".

Анфіса Чехова гуляє по Криму з мамою: "Кажуть, востаннє такий сніг випадав в Криму 5 років тому. Нам з маман пощастило застати цю гірську зимову казку".Ігор Ніколаєв ділиться фотографіями з поїздки: "Познайомився з естонської дівчиною. Запросив на концерт. Чи не прийшла. Мабуть, прихильниця Тииніса Мягі". Ольга Шелест захоплена видом з вікна: "Прям Сальвадор Далі якийсь за вікном ... не вистачає зникаючого бюста Вольтера і Привида сексуальної привабливості #NYC #Brooklyn". Яна Рудковська похвалилася своїм відрядженням в Париж: "Чекаю початку шоу Chanel".

Олена Летюча намагається нагодувати чайок хот-догами:

Кеті Топурія показала чарівну дочку і бекстейдж:

Юлі Проскуряковою повернули її аккаунт в Instagram:

Loading...