Ольга Бузова і Алан Камилов розповіли про ескорт-минулому дружини Мота

Грубе висловлювання Мота в ефірі шоу "Ліга поганих жартів" про інтимне життя Ольги Бузової обернулося скандалом. "Що спільного між Ольгою Бузової та халяльної їдальнею? В обох побував татарин", - прочитав чоловік з екрану мобільного телефону (хто був автором цих рядків - замовчується).

"Я б порадила цій людині вважати кількість статевих партнерів своєї дружини, а не моїх. Я знаю дуже багато правди про цих людей. Дуже некрасивою правди", - прокоментувала Ольга відеоролик, який потрапив в Мережу. Вона не побоялася зачепити дружину Мота - Марію Мельникову: не так давно колишні подруги посварилися через Анастасії Костенко. В одному з коментарів Ольга натякнула на те, що її Мельникова надавала якісь послуги в сауні.

Трохи пізніше колишній хлопець Марії, музикант Алан Камилов, виступив з полум'яною промовою на підтримку співачки. "Я мовчав, тому що не хотів лізти в чужі стосунки. Але вчорашня ситуація з Бузової реально мене підштовхнула на одкровення, тому що не можна очорняти людини, коли ти сам живеш у брехні. Коли Маша починала відносини з Мотом, вона паралельно запалювала з половиною Києва , і це досить багато людей знають.Коли вона зустрічалася зі мною, вона відправляла дівчат на ескорт і говорила їм: "Слухай, твій не дізнається, Алан же не знає, що я їжджу". Вона ескорт, сто відсотків, це незаперечний факт ", - повідомив він каналу Super.

"Вся її історія про минуле життя - це фікція, брехня, і це тільки одна сота її темному житті", - додав він.

Подружня пара, на адресу якої ллються образи від шанувальників Ольги Бузової, була змушена закрити можливість коментування своїх постів в соціальних мережах. Вони ніяк не коментують скандал, що виник через необережну жарти.

Loading...