Бажання чоловіки видають його очі

Не так давно вчені з Шотландії довели, що по очах чоловіка можна визначити його справжні наміри. Подібне дослідження провели психологи з Техаського університету. Їх висновки зробили поведінку чоловіків ще більш зрозумілим для жінок.

Був проведений експеримент за участю чоловіків і жінок. Всім добровольцям представили фотографії представників протилежної статі, закриті двома фрагментами паперу - один лист закривав обличчя, інший -фігуру.

Потім всім учасникам експерименту дали установку на довготривалі стосунки або на короткий флірт і запропонували зняти один з фрагментів паперу, щоб визначити, підходив людина на фото для певних відносин.

Чоловіків, які повинні були вибрати партнерку для інтрижки, цікавила, насамперед, постать, тому вони знімали фрагмент паперу, що закриває тіло жінки. А ось ті, хто був налаштований на тривалий роман, вдивлялися в обличчя потенційної партнерки.

Таким чином, вчені зробили висновок: якщо при зустрічі з вами чоловік ретельно розглядає вашу фігуру, то він зацікавлений лише в короткому романі. А ось інтерес кавалера до рис вашого обличчя свідчить про його серйозні наміри.

Такий же експеримент за участю жінок не виявив подібних закономірностей.Незалежно від своїх намірів жінка завжди розглядає в першу чергу обличчя чоловіка, а не його фігуру.

Нагадаємо, що шотландські вчені з'ясували, що якщо чоловік довгий час невідривно дивиться в очі жінці, значить, він налаштований на тривалі відносини з нею. А ось переклад погляду з обличчя дами на інші частини її тіла означає інтерес до короткої інтрижку.

Loading...