Рейтинг-2008: найбільш без смаку одягнені зірки

Популярний журнал "InTouch" склав рейтинг найбільш позбавлених смаку зірок. У список потрапили не тільки знаменитості, явно володіють поганим смаком, але і законодавиці моди, які випускають свої колекції одягу.

Рейтинг був складений на основі голосування читачів журналу.

Перше місце розділили між собою сестри Олсен - Мері-Кейт і Ешлі. Раніше їх манерою невимушено і просто одягатися захоплювалися багато. Однак з того моменту, як близнята почали випускати свою лінію одягу "The Row", вони втратили почуття стилю, вважають редактори журналу.

Другий рядок віддали співачці Кортні Лав. Після смерті чоловіка, Курта Кобейна, вона перестала стежити за модою і почала вести нездоровий спосіб життя. На відміну від всіх інших, вона з легкістю зізнається, що ніколи не вміла добре одягатися. Кортні періодично потрапляє в антирейтинги.

Трійку лідерів замкнула актриса і колишня модель Шерон Стоун. Чому ця розкішна і приваблива в усіх відношеннях жінка потрапила в список, редактори журналу пояснити не змогли.

На четвертому місці - Вікторії Бекхем. Вона так само, як і сестри Олсен, є дизайнером.Тим часом то, як одягається сама Вікторія, подобається далеко не всім. Нагадаємо, що всього кілька місяців тому дружина відомого футболіста очолила рейтинг найгірше одягнених зірок, складений американським дизайнером і критиком Блеквелла.

П'яте місце віддали актрисі і світської левиці Ліндсі Лохан, Яка вже не в перший раз потрапляє в подібні рейтинги. Її невміння добре одягатися відзначили також Блеквелл і всесвітньо відома організація із захисту тварин - PETA.

Loading...