7 продуктів для красивих волосся

Проблема втрати волосся стосується практично кожної жінки. Гормональні зміни, зміна пір року, екологія негативно впливають на стан наших волосся. Але фахівці вважають, що основною причиною є нестача вітамінів.

Як впоратися з проблемою? Вчені впевнені, що правильний раціон харчування жінки допоможе запобігти втраті волосся.

1. Боби

Продукти сімейства бобових - джерело цинку і вітаміну В6. Ці вітаміни сприяють не тільки зростанню, але і зміцненню волосся. У тиждень необхідно з'їдати не менше 200 грамів гороху, квасолі або сочевиці.

2 яйця

Заповнити мікроелементи, такі як селен і магній, допоможуть яйця.

3. Риба

Морська риба містить велику кількість корисних речовин. Цинк, йод, магній, omega3 жирні кислоти - все це дуже корисно для здоров'я волосся, шкіри та нігтів.

4. Молоко

Молоко багате йодом і кальцієм, що благотворно впливає на стан шкіри і волосся. Корисні і кисломолочні продукти. Наприклад, йогурт - необхідне джерело білків.

5. М'ясо

Включіть в раціон харчування відварну або запечену яловичину. У м'ясі міститься велика кількість білків.

6. Горіхи

Необхідно обов'язково включити в раціон харчування горіхи.Особливо корисні волоські горіхи і мигдаль. Вони багаті йодом, вітаміном Е і цинком. Крім того, горіхи знижують рівень шкідливого холестерину в крові.

7. Цитрусові

Апельсини і лимони забезпечують організм вітаміном С, який допомагає абсорбувати залізо. Вітамін С також відіграє важливу роль в утворенні колагену, який сприяє росту волосся.

Loading...