Що таке - весілля для бідних

Цієї неділі на спортивній арені "Мараканазінью" в Ріо-де-Жанейро одружилися майже 2 тисячі пар. Це весілля стала наймасовішою в історії міста. Деякі майбутні молодята добиралися здалеку, а нареченої наводили красу прямо в вагонах електропоїздів і автобусах.

Один з учасників заходу, 34-річний Емерсон Мораес (Emerson Moraes) поділився з пресою своїми враженнями: "Ми прокинулися о 6 ранку. Але тут вже так багато людей, що ми навряд чи зможемо затриматися надовго. Але я щасливий, що мені вдалося зробити цей крок ". Зі своєю нареченою, 31-річною Анною Розанжела Азеведо (Ana Rosangela Azevedo), він зустрічається вже з 2010 року і в цьому році пара вирішила узаконити свої стосунки.

Такі заходи в бразильському місті Ріо-де-Жанейро проводяться вже вісім років. Кампанія носить назву "День злагоди" (The Day of I Do). У цей день і в цьому місці можуть обмінятися клятвами тільки ті пари, чий місячний дохід не перевищує 1 тисячі доларів. В кінці церемонії їм вручають безкоштовний сертифікат, що свідчить висновок шлюбу.

Це - відмінний шанс для тих пар, хто не в змозі зіграти класичну весілля. Всі вони можуть привести найближчих родичів.В цьому році, наприклад, загальна кількість гостей разом з молодятами, склало приблизно 12 тисяч чоловік.

Однак це ще не межа. Ми вже писали про ще більш масової весіллі, кількість учасників якої склало 6 516 пар. Вона відбулася в Південній Кореї 30 жовтня 1988 року. Захід провів Мун Сон Мен з Асоціації святого духа за об'єднання всесвітнього християнства недалеко від Сеула.

А ви замислюєтеся про шлюб? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи готові ви до серйозних стосунків.

Loading...