Розваги і подарунки для дітей і дорослих, виступи Олени Свиридової і Родіона Газманова, перевірка здоров'я: як провести День міста з користю

Цими вихідними, 9 і 10 вересня, Москва відзначить своє 870-річчя. Якщо ви ще не вирішили, куди піти, беріть з собою дітей і вирушайте в відкрився після реконструкції в 2016 році Парк Олімпійського селища - місце з глибокими традиціями та історією, яка веде свій початок з 1980 року.

Девізом цього дня стане фраза - "Москва ставить рекорди, Москва - за спорт!" З 12:00 до 22:00 гості парку зможуть стати учасниками олімпійського квесту, встановити свій особистий рекорд і отримати призи. Для дітей підготовлена ​​окрема програма і спортивно-розважальна естафета. Також в програмі - святковий концерт, де виступлять Мот, Бьянка, Базиль, Олена Свиридова, Родіон Газманов і інші, яскраве світло-музичне шоу за участю балетної трупи Державного Академічного Великого театру Росії, феєрверк.

Всі, хто цікавиться спортом, отримають можливість потрапити на автограф-сесії і задати питання гімнасткам Світлані Хоркіна та Олені Замолодчікова, саночники Альберту Демченко, синхроністки Аллі Шишкіної, гросмейстеру Ігорю Ягуповим, видавця газети "Радянський спорт" Сергію Колушеву, генеральному директору порталу про фітнесі Justbefit Олені Смірнової.

Також будуть організовані майстер-класи з волейболу, баскетболу, шахів, гольфу, кроссфіту. Спільно з легендарною газетою "Радянський спорт" підготовлена ​​виставка архівних фотографій олімпійських чемпіонів, а інноваційний центр Олімпійського комітету Росії проведе експрес-тестування показників здоров'я всіх бажаючих.

Святкова програма підготовлена ​​Департаментом культури міста Москви за участю Федерацій олімпійських видів спорту та компанії ZASPORT, офіційного екіпірувальника Олімпійської команди Росії.

Loading...