Лондонський міжнародний фестиваль анімації відкрив свої двері

Жителям і гостям Лондона представилася унікальна можливість зануритися в дитинство і подивитися 250 кращих мультиплікаційних картин з усього світу. З 25 жовтня до 4 листопада в центрі мистецтв Barbican буде проходити Лондонський Міжнародний фестиваль анімації (LIAF), який існує з 2003 року.

У програму фестивалю увійшли не лише дитячі фільми, а й довгі короткометражки, абстрактні картини і, так звана, "похмура анімація". Всього в конкурсі брало участь понад 2000 робіт.

Картини російських аніматорів теж візьмуть участь у фестивалі. Буде показана робота Катерини Соколової "Сизий голубочек" в категорії міжнародної програми. У секції картин для дітей до 6 років буде представлений пластиліновий і комп'ютерний мультфільм "Прем'єра" Степана Бірюкова, а в номінації кращих фільмів для дітей від 7 до 12 років - робота Дмитра Геллера "Воробей, який умів тримати слово".

Робота Дмитра Геллера отримала визнання журі російських і міжнародних конкурсів, отримала гран-прі "кінофест" та фестивалю "Вікно в Європу", а також призи кінофестивалів "Променистий ангел", "Сіяжар", "Суздаль", "Золота рибка".

Анімаційний фільм "Чайковський - Елегія" російсько-британського виробництва теж буде представлений на конкурсі.

фото liaf.org.uk

"Монстри на канікулах" захопили російський кінопрокат
Росія висунула на "Оскар" фільм Шахназарова
Названий найсмішніший фільм у світі
"Сімпсонів" і "Південний парк" знімають з денного ефіру
У Росії заборонили показувати дітям мультфільм "Ну, постривай!"
З листопада росіянам можуть закрити доступ в YouTube

Loading...