Анджеліна Джолі не планувала мати дітей

Складно повірити, що практично до самої зустрічі зі своїм першим прийомною дитиною Анджеліна Джолі, нині мати шістьох дітей, не відчувала особливого бажання обзаводитися потомством. Вона зізналася в цьому виданню Associated Press. Їй здавалося чимось далеким вагітніти, виношувати, народжувати і витрачати час на виховання дітей. "Я ніколи не думала про себе як про матір", - повідомила зірка. Можливо, це сталося через те, що дівчинка не бачила позитивний приклад, коли росла: її батьки, актори Маршелін Бертран і Джон Войт, розлучилися, коли їй було 3 роки.

Все змінив візит актриси в Камбоджу в 2000 році. Джолі вирушила туди для участі в зйомках фільму "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць". У цій країні вона кардинально змінила своє ставлення до материнства: зустрівшись з місцевими дітьми, вона зрозуміла, що зустріла своє призначення. "Я раптом зрозуміла, що моя дитина живе десь в цій країні!", - зізналася жінка.

Через 2 роки вона повернулася, щоб усиновити свого першого сина, Меддокса. Зараз хлопчик пробує себе в акторському ремеслі. Джолі зізнавалася, що ні дотримується якихось рамок у вихованні сина.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі і Бред Пітт, крім 14-річного Меддокса, виховують 12-річного Пакса з В'єтнаму, 10-річну Захару з Ефіопії і своїх рідних дітей - 9-річну Шайло і 7-річних близнюків Нокса і Вів'єн.

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто вам ставати батьками, пройдіть наш тест - можливо, саме він допоможе вам прийняти рішення.

Можливо, вам також буде цікаво:
Чайлдфрі: чому люди не хочуть дітей?
Мати дітей - шкідливо для здоров'я?
Стінг і його дружина приховували прийомного сина

Loading...