Моделі з пишними формами знялися в купальниках для календаря

Щороку журнал Sport Illustrated випускає календар зі стрункими моделями в купальниках. Виробники купальників Swimsuits for all вирішили створити альтернативний календар і довести, що привабливо і спокусливо на пляжі може виглядати жінка з будь-якою фігурою.

Знятися у фотосесії погодилися 4 моделі розміру плюс (plus size) - Робін Лоулі (Robyn Lawley) (особа лінії одягу великих розмірів Ralph Lauren), Шаріфа Джей (Shareefa J) і Джада Сезер (Jada Sezer), а також модний блогер Габі Грегг (Gabi Gregg).

Габі Грегг зазначила, що їй сумно усвідомлювати, що сьогодні ідеал жінки підноситься одноманітно - у вигляді маленької стрункої моделі. Адже в реальності жінки такі різні, але всі красиві.

Моделі з пишними формами демонструють найрізноманітніші купальники. Так, влітку 2014 року жінкам з об'ємними формами пропонуються на вибір не тільки суцільні, а й роздільні купальники. Якщо ви віддаєте перевагу однотонні чорні моделі, то це можуть бути купальники бондо (без лямок), бікіні із завищеною талією.

Не відмовляйте собі і в білих купальниках, особливо якщо у вас смаглява шкіра. Подивіться, як чудово купальник такого кольору виглядає на Шаріфі Джей. Хочете бути яскравою? Будьте! Вибирайте купальники з яскравими принтами, в тому числі і з наймоднішими в цьому сезоні квітковими.

Мабуть, єдине, про що слід пам'ятати повним дамам, вибираючи купальник, це те, щоб трусики купальника були з заниженою талією. Найкраще жінкам з такими формами йдуть моделі з досить високими плавками. Що і демонструють Робін Лоулі, Шаріфа Джей, Джада Сезер і Габі Грегг в календарі Swimsuits for all.

Loading...