Skip to main content

Сімейні таємниці княгині Монако Шарлен

Княгиня Монако Шарлен Віттсток ніколи не була улюбленицею підданих. Вона красива і примхлива, її шлях на престол супроводжувався скандалами - чого тільки коштувала її спроба втекти з власного весілля з князем Монако Альбером II. І навіть після церемонії одруження подейкували, що вона була йому невірна, і що вона не варта бути дружиною монарха.

Однак після того, як Шарлен подарувала чоловікові чарівних спадкоємців - близнюків Габріеллу і Жака, їй, здавалося б, простили всі. Але чи закриють недоброзичливці очі на нові факти з біографії Шарлен, які опублікував ряд зарубіжних ЗМІ, і пробачать їй британське коріння?

Британський портал MailOnline досліджував генеалогічне древо сім'ї Уіттсток і з'ясував, що княгиня не так проста, як здавалося. Раніше громадськості повідомлялося, що Шарлен народилася в Булавайо, в сім'ї менеджера з продажу Майкла Уіттсток і його дружини, інструктора з плавання Лінетт. Про трагічні події, що сталися в її родині, замовчувалося.

Преса з'ясувала, що прапрабабуся Шарлен, англійка за походженням, втекла з охопленого війною невизнаної держави Родезії, яке існувало з 1965 по 1979 роки в Південній Африці.Вона кинула своїх дітей - залишила чужій сім'ї, рятуючи їх від голодної смерті після того, як її покинув чоловік. Через деякий час, в серпні 1944 року, вона разом із сестрою і матір'ю була убита вибухом бомби.

Серед родичів княгині були також гувернантка принцеси, дружина легендарного піаніста Соломона Катнера дослідник Антарктики Ернест Шеклтон.

У надійності цієї інформації сумніватися не доводиться. Її пресі розкрили родинні Шарлен - двоюрідні бабуся Жаклін і дідусь Брайан.