Skip to main content

Брітні Спірс написала відкритого листа чоловікам

Брітні Спірс хронічно не щастить з чоловіками - настільки, що вона, схоже, вибрала самотність. Після розставання з 32-річним продюсером Чарлі Еберсола (Charlie Ebersol), це сталося влітку минулого року, вона вважає за краще проводити час з сім'єю, друзями, дітьми.

У минулу п'ятницю в Instagram співачки з'явилося повідомлення:

"Дорогі чоловіки, якщо жінка бере відповідальність за вашу посмішку, будь ласка, будьте відповідальні за її серце", - написала зірка. Невідомо, до кого зверталася Брітні. ЗМІ розцінили це як відкритий лист всім чоловікам світу.

Незадовго до цього, на своєму шоу "Частинка мене" (Piece Of Me) в Лас-Вегасі, вона повідомляла, що їй подобається бути одній. "Коли ти рік ні з ким не зустрічаєшся, це йде тільки на користь. Я вважаю зараз, що всі чоловіки повинні цілувати пальчики на моїх ногах", - поділилася Брітні.

Нагадаємо, що з Чарлі вона зустрічалася 8 місяців. Шанувальники вважали їх ідеальною парою і пророкували їм довге і щасливе сімейне життя, тим більше що закоханих познайомив сам батько співачки. Незадовго до розставання з ним Брітні зізнавалася, що вона дуже щаслива і навіть не проти вийти заміж і народити ще одну дитину. Але їхні стосунки, на жаль, закінчилися нічим.

У вересні Чарлі бачили з іншою жінкою, проте представники повідомили, що між ними немає романтичних почуттів.

А ви вже знайшли "свою" людину? Ви можете подивитися на love.ellkar.com - ніколи не знаєш, де можна зустріти любов.

Вам також може бути цікаво:
Чому розлучилися Брітні Спірс і Чарлі Еберсол
Брітні Спірс пофарбувала волосся собі і своєму синові
Брітні Спірс: цитати зірки