Курити на вулиці стане складніше

У минулому році преса вже повідомляла, що куріння на вулиці можуть обмежити, проте влада спростувала цю інформацію. Цього разу все серйозно: новина про заборону куріння в певних місцях опублікувала "Російська Газета" - офіційне джерело інформації про зміни в законодавстві. Законопроект вже внесений до Держдуми.

Так, курити буде заборонено на відстані менше 15 метрів від входів в освітні, медичні, культурні, спортивні установи, а також від пляжів і дитячих майданчиків. Заборона куріння на пляжах, дитячих майданчиках і в різних установах вже прописаний в чинному законодавстві. Також не можна вдаватися до цього згубного задоволення біля входів в вокзали, метро, ​​аеропорти.

На даний момент не можна також диміти в громадських приміщеннях і на робочих місцях, в тамбурах поїздів і в готельних номерах. Всі кафе, ресторани і бари в Росії стали некурящими, повідомляє "Російська Газета". Сигарети зникли з вітрин і прилавків, заборонені всі форми реклами сигарет.

Всі ці обмеження були введені протягом останніх трьох років і виявилися досить ефективними. Відсоток курців серед дорослого населення знизився з 39% до 33%.Це означає, що від тютюну відмовилися близько 15% курців, приблизно 7 мільйонів чоловік.

Для вступу в силу нових поправок їх повинні схвалити депутати.

Чи вмієте ви тримати себе в руках, коли справа стосується здоров'я? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи схильні ви до шкідливих звичок.

Вас також може зацікавити:
Діти батьків, які палять частіше страждають від ожиріння
Куріння погіршує наслідки акне
Пасивне куріння шкодить домашнім вихованцям

Loading...