Джонні Депп випустить пісню до "Ромового щоденника"

Компанія Джонні Деппа (Johnny Depp) Infinitum Nihil випустить саундтрек до фільму "Ромовий щоденник", прем'єра якого в Росії відбудеться вже 20 жовтня.

Сам Депп теж взяв участь у записі кількох композицій для альбому: **на диску буде 2 пісні групи Johnny Depp Band,** одна інструментальна композиція у виконанні Деппа, а також дует Деппа з Дж.Дж. Холідея (JJ Holiday). Крім того, в саундтрек увійшли пісні Volare у виконанні Діна Мартіна (Dean Martin) і The Mermaid Song Патті Сміт (Patti Smith).

Більша ж частина треків була написана Крістофером Янгом (Christopher Young), який постарався стилізувати свою музику під джаз 50-х - початку 60-х. Депп розповів, що вирішив запросити Янга відразу ж, як тільки почув його музику. Крістофер Янг - професійний композитор, який пише музику для саундтреків, і, крім того, непоганий джазовий барабанщик, повідомляє Billboard.com

Джонні Депп на зйомках Ромовий щоденник

"Велика частина треків на цьому диску - це музичні варіації на тему сюжету, - каже Янг. - Для мене це був шанс випустити нарешті музику, яка була в мені всі ці роки".

Для Деппа це був теж цікавий досвід - раніше він брав мінімальну участь у записі саундтреків до своїх фільмів, хоча музикою займається вже давно.Наприклад, він кілька разів співпрацював з групою Oasis, співав з Елісом Купером (Alice Cooper), а зараз, якщо вірити чуткам, працює над новими піснями разом зі Стівеном Тайлером (Steven Tyler) з Aerosmith.

Цифрову версію саундтрека до "Ромового щоденника" можна буде купити в Інтернеті вже 25 жовтня, а CD-реліз в США відбудеться тільки 29 листопада.

Loading...