Режисерський дебют Джолі вийде на сербохорватської

Перший фільм голлівудської актриси Анджеліни Джолі (Angelina Jolie), в якому вона виступала в якості режисера, вийде на сербохорватської мовою. Більшості глядачів, які не знають цю мову, доведеться задовольнятися субтитрами.

Анджеліна Джолі вирішила випустити свій фільм "В краю крові і меду" ( "In the Land of Blood and Honey") на сербохорватської мовою з міркувань автентичності. Однак після прем'єри картини в США англомовна версія стрічки може бути випущена в європейських країнах, а також на DVD, повідомляє Deadline.

Режисерський дебют Анджеліни знімався англійською та сербохорватської мови. Перший трейлер фільму навіть вийшов англійською мовою. Раніше з'являлася інформація, що режисер розглядає випуск фільм в чорно-білому форматі.

"В краю крові і меду" вийде в США 23 грудня цього року обмеженим тиражем. Першими картину зможуть побачити жителі та гості Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. У січні кількість копій може бути збільшено - все буде залежати від успіху стрічки в перші тижні прокату.

Джолі є не тільки режисером фільму, але і сценаристом. Виробництвом стрічки займається компанія GK Films. Головну жіночу роль у фільмі виконала 27-річна боснійська актриса Зана Мар'янович, а її партнером став хорват Раді Шеберджія. Всі інші актори - теж з колишньої Югославії.Сама ж Джолі в ролі актриси в фільмі не з'явиться.

"У колишньої Югославії багата історія драматичного мистецтва. Актори грали виключно. Для мене було великою честю працювати з ними, і я рада, що можу познайомити всіх з їхнім величезним талантом", - сказала Джолі в інтерв'ю.

Loading...