Skip to main content

Як зробити випічку корисною: думка фахівців

Улюблені кекси і булочки із здобного тіста шкодять фігурі? Виявляється, природу можна перехитрити. Експерти розповіли, як зробити так, щоб ці продукти були не тільки смачними, а й корисними.

"Вуглеводи, що містяться в борошні, досить довго перетравлюються людським організмом. В здобне тісто, крім" повільних "вуглеводів додаються" швидкі ", велика кількість яких присутня в жирах і цукрі. Тому всілякі булочки сприяють накопиченню великої кількості енергії у вигляді жирових відкладень", - пише видання "Вісник Здоров'я".

Орієнтуючись на власний смак, змініть співвідношення цих продуктів в рецептурі. Подрібнені горіхи, сухофрукти, сир здатні підтримати необхідну консистенцію, зробивши випічку менш калорійною і більш корисною. Ця рада стане в нагоді тим, чиї діти з небажанням їдять корисні продукти. Так, вони не помічають в випічці сир або овочі.

Деякі господині для того, щоб мінімізувати неприємні наслідки для організму, при виготовленні тесту використовують маргарин. Однак, якщо випічка призначається для дітей, краще замінити на вершкове масло або ж скомбінувати його з рослинним, пише сайт.

Смажене тісто, як відзначають дієтологи, можна їсти тільки дорослим людям.Цей продукт вважається занадто важким для дитячого організму.

Ну і, звичайно, знайте міру, вживаючи результат вашої праці, яким би чудовим він не був. Обмежтеся однієї булочкою, іншими почастуєте гостей.

Вам також може бути цікаво:
Від яких продуктів не повніють
Солодощі, від яких не поправляються
Вчені розповіли, що не повніти від макаронів