Олександра Бортіч - про музу Федора Бондарчука: "Я ненавиджу Пауліну"

Днями актриса Олександра Бортіч стала гостею студії передачі "ОК на зв'язку!". Серед обговорюваних тем спливла тема зайвої ваги: ​​зірка фільму "Жги!" розповіла, чого їй коштувало набрати 20 кілограмів заради зйомок, як вона худла потім, торкнулася актриса і тему відносин всередині колективу.

Заради ролі стрункою блондинці довелося пережити багато. "Я їла піцу, я їла солодощі і пила вінішко. Живіт у мене в першу чергу гладшає, потім ляхи, руки. Було дуже смішно, коли у мене було півтора місяці на набір 20 кг. У мене було листування з продюсерами, я відправляла їм свої фотки. у мене за договором був прописаний вага, якого числа і скільки я повинна важити. у момент, коли я важила 67 кг, тобто набрала кілограм 9, у них трапилася паніка. Вони дивилися на мої фотки в соціальних мережах, де я виглядаю, в принципі, окей, і кричали: "Чому ти не жирна? Що відбувається? "А насправді я просто своїм обличчям рухаю трошки, і все", - поділилася вона.

"Худнути було теж дуже важко. Всім здається, що є якийсь магічний спосіб, а насправді його немає. Це правильне харчування і спорт. На схуднення у мене пішло півтора місяці під час фільму, потім після фільму я ще схудла.Це було складно ", - зізналася Олександра.

"Мало хто про це знає, але я дуже схильна до повноти. Я зараз працюю з Пауліною Андрєєвої, а у неї просто розкішна фігура, і вона їсть спокійно все, що хоче. Тому у нас є жарт, що я ненавиджу Пауліну. У неї був такий момент, коли вона замовляє щось і говорить мені: "Вибач" ", - розповіла Бортіч.

Варто відзначити, що і у Пауліни є свої комплекси, вона відверто розповідала про них Івану Урганту.

Loading...