Estee Lauder представляє різнокольоровий феєрверк Sumptuous

Сьогодні туш є незамінною річчю в "гардеробі" наших вій. Різноманітна за формою і змістом, за розміром і властивостями - створена для того, щоб підкреслити ваш власний неповторний стиль і змінюватися в залежності від настрою.

Цієї осені**Estēe Lauderпредставляє універсальний "наряд" на всі випадки життя -кольорову туш Sumptuous**. Дайте вашим віям бути такими, якими вони не були ніколи - об'ємними, розкішними, красивими!

Чудова текстура-мус, що складається з точно прорахованою пропорції ультралегкого гелю, полімерів, воску і пігментів, надає обсяг навіть рідкісним віям, перетворюючи їх в шикарні, пишні і кокетливо підкручені.

Новітня система з'єднання інгредієнтів на основі води дозволяє досягти більшого обсягу і легкості за рахунок використання меншої кількості воску. Всі інгредієнти м'яко і ретельно "збиті" і нагадують швидше повітряне суфле, ніж плитку шоколаду.

Ексклюзивна щіточка-гребінець

Нова щіточка-гребінець ™, Створена спеціально для туші Sumptuous, Надає віям обсяг, але в той же час відмінно розділяє і піднімає їх. Що складається з двох видів переплітаються щетинок, щіточка-гребінець ™ робить вії густими, огортаючи їх повітряним обсягом з ефектом 360 градусів.

Спробуйте 5 абсолютно нових незрівнянних відтінків туші Sumptuous:

* Sapphire (блакитний)

* Amethyst (пурпурно-фіолетовий)

* Garnet (винний)

* Emerald (смарагдовий)

* Amber (мідний)

Loading...