Джеймі Олівер відкриває в Росії два ресторани

У 2013 році в Росії відкриються ресторани легендарного шеф-кухаря Джеймі Олівера.

Ресторани Jamie's Italian з'являться в Москві і Санкт-Петербурзі за підтримки компанії Ginza Project. У Пітері ресторан буде розташовуватися в центрі міста, на Конюшенної площі, 2. У столиці ж Jamie's Italian розташується в історичній будівлі на Петровському бульварі, 8.

"Я неймовірно щасливий, що маю можливість відкрити Jamie's Italian в Росії, а компанія Ginza Project - просто фантастичний партнер для цього. Завжди приємно працювати з такою амбітною і творчою командою, яка до того ж дуже професійна. Розташування наших ресторанів в Москві і Санкт- Петербурзі просто ідеально, а будівлі, в яких вони будуть перебувати - справжні пам'ятники архітектури. Я дуже радий, що отримаю можливість познайомити російську аудиторію з Jamie's Italian ", - зізнався кухар.

Дизайн ресторанів розробить лондонська фірма MBDS (Martin Brudnizki Design Studio), яка працює з Джеймі Олівером з 2007 року.

Ресторани Jamie's Italian користуються великою популярністю. Вони пропонують типову італійську кухню. Всі рецепти створені Джеймі і його партнером Дженнаро Контальдо. Середній чек в британських Jamie's Italian становить 20-22 фунта (1000 рублів). Очікується, що таким же він буде і в Росії.

фото jamieoliver.com

Овочевий десерт - новий кулінарний тренд
Їстівний сніг і винні льодяники на Новий рік
Цукерки-дезодорант позбавлять від неприємного запаху тіла
Sugarpova: Марія Шарапова стала випускати цукерки
Вчені вивели формулу ідеальної чашки чаю

Loading...