Новорічний стіл в рік Тигра

Шампанське, олів'є, мандарини - який же Новий рік без них! Але варто враховувати, що кожен рік за східним календарем проходить під заступництвом якої-небудь тварини. І щоб весь наступний рік вдався, потрібно в новорічну ніч "задобрити" господаря року, пригостивши останнього його улюбленими ласощами.

Повноправний господар 2010 року - жовтий металевий Тигр. Тому і новорічний стіл потрібно накривати з урахуванням його пристрастей - як в кулінарному, так і в естетичному плані.

Перш за все ... Стіл в новорічну ніч поставте посередині кімнати. У центрі столу повинна бути металева ваза з будь-якими фруктами жовтого кольору. Також поставте на стіл красиві і оригінальні свічки: жовті або смугасті (з двох кольорів).

Так як господар року все-таки хижак, то на столі в обов'язковому порядку має бути обов'язково присутня м'ясо - краще, якщо воно буде приготовлено на грилі. Для вегетаріанців підійдуть соєві продукти.

На гарнір можна приготувати будь-які страви з картоплі, моркви і буряка, а кращого десерту, ніж підсмажений арахіс, для жовтого металевого Тигра і придумати не можна.

Що стосується напоїв ... З огляду на бойове розфарбування господаря року, на столі вітаються напої жовтих і червоних тонів.

Зловживати спиртним не варто, інакше ви ризикуєте втратити людське обличчя і стати схожим на Мавп - одвічних ворогів Тигра, а це смугастий хижак навряд чи вам простить.

Ну і наостанок ... Стіл повинен ломитися від страв, частування мають бути найрізноманітнішими - Тигр неодмінно відзначить вашу гостинність і віддячить: весь рік ви не відчуєте браку ні в чому.

Лілія, 26 років, м Петрозаводськ

Loading...