Тіна Канделакі - нове обличчя Oriflame. оркестр туш

Телеведуча, турботлива мама, бізнесвумен, член комісії Громадської палати РФ з розвитку освіти - це все про Тіну Канделакі. Тепер в цей ряд регалій можна додати ще одну - посланниця краси Oriflame. Телеведуча стала обличчям новий інноваційної туші для вій "Гіпер Довжина".

унікальний PRO-LONG COMPLEX ™, Що входить до складу туші, стимулює гени, пов'язані з виробництвом кератину - структурного білка, Що становить основу волосся і вій. Він стимулює ріст вій і зміцнює їх. А чи не про це мріє кожна дівчина, мати довгі, густі ідеально розділені вії?!

Тіна Канделакі не забула написати про співпрацю з Oriflame в своїй сторінці в ЖЖ: "Філософія компанії мені зрозуміла. Сучасна жінка сьогодні дуже потребує стартових фінансових можливостях, і компанія Oriflame їх дає (Прим. Тіна каже про те, що кожен може стати консультантом Oriflame і заробити стартовий капітал). Мені це дуже близько. Я сама пройшла шлях від перших $ 50 до сьогоднішнього успіху і хочу, щоб такі можливості були у будь-якої жінки, якщо вона захоче змінити своє життя. Що стосується косметики. Я стала користуватися косметикою Oriflame і зауважу, що комплекс Pro-long працює.Я ніколи не скаржилася на вії, вони у мене від природи чорні і густі. Але в залежності від туші вони можуть ламатися, і рости повільніше. Туш Oriflame мене підійшла. Спробуйте і ви, і обов'язково напишіть мені в соціальних мережах, підійшла ця туш вам ".

Туш з'явиться в продажу з 14 травня.

Loading...