Максим Фадєєв сильно ображений на Олену темників

Популярний продюсер Максим Фадєєв вперше розповів про відносини з відомою виконавицею Оленою темників. Її рішення піти з групи Serebro виявилося для нього абсолютно несподіваним.

"Вона просто прислала листа про те, що йде. За півроку до того, як повинна була піти. У нас було забукированного велику кількість концертів, але Лена сказала, що дуже хвора - у неї хворі ноги, вона не може стояти на каблуках і взагалі виступати. Так вона сказала. Але в результаті ми все бачимо, що вона і на підборах стоїть, і в кліпах знімається, і пісні співає, і взагалі весь світ вже обскакала на коні. як до цього ставитися? Я сприймаю це як те, що людина нас просто кинув і все! " - обурюється Фадєєв.

Темників виступала в групі Serebro з самого її створення в 2006 році. Чутки про те, що продюсер колективу Макс Фадєєв збирається звільнити темників, з'явилися ще в 2009 році. Причиною конфлікту був роман Олени з братом Макса Артемом. Однак з тих пір в групі змінилося кілька блондинок, але Темнікова незмінно продовжувала виступати в колективі. Але в середині травня 2014 року його раптово покинула колектив. Зараз, після відходу, дівчина дійсно займається своєю кар'єрою і особистим життям.

На жаль, контракт в нашій країні - ніщо, констатує Фадєєв: "У нас вони однакові для всіх, тому що, якщо говорити юридичною мовою, контракт в нашій країні - фількіна грамота, коли це пов'язано з людьми. Будь-яка людина прийшов по КЗПП і сказав: "Мене експлуатують більше, ніж вісім годин". І все! І по суду він розірвав цей контракт за одну секунду ".

А що для вас важливіше - робота чи особисте життя? Пройдіть наш тест і дізнайтеся.

Loading...