Чилійський музей купив плаття Емі Уайнхаус

Сукня, в якій соул-співачка Емі Уайнхаус (Amy Winehouse) знялася для обкладинки свого другого і найуспішнішого альбому "Back to Black", було продано на аукціоні. Лот придбав чилійський музей.

Представники чилійського музею моди (Musea de la Moda), який знаходиться в Сантьяго, придбали сукню Емі Уайнхаус, повідомляє агентство Associated Press.За біле шифонове плаття в червоний горошок, зшите дизайнером тайського походження Дісайя (Disaya) в 2005 році, було віддано 43 000 фунтів стерлінгів(65 000 доларів).

Автор сукні, у якій наряд зберігався протягом усіх цих років після фотосесії Емі для обкладинки альбому "Back to Black", погодилася віддати всі виручені кошти на благодійність - в фонд Емі Уайнхаус (The Amy Winehouse Foundation), який допомагає організаціям, що працюють з дітьми . Батько співачки Мітч Уайнхаус (Mitch Winehouse) був присутній на аукціоні і з радістю схвалив рішення Дісайя.

Мітч Уайнхаус і Дісайя

Британська соул-співачка Емі Уайнхаус померла у віці 27 років 23 липня біля себе вдома. Причина смерті - випадковий збіг обставин, проте вирішальну фатальну роль зіграло зловживання спиртним.

Платівка "Back to Black", в яку увійшли 11 композицій, була випущена в 2006 році. Альбом досяг першого рядка британського хіт-параду і другого місця в чарті Billboard 200.На 50-й церемонії Греммі Уайнхаус отримала 5 статуеток в номінаціях: "Кращий поп-альбом", "Кращий новий виконавець", "Пісня року", "Запис року", "Краще жіноче виконання поп-пісні" за "Rehab". "Back to Black" також був номінований на "Альбом року".

Loading...