"Чим мій хлопець не Бред Пітт": 54-річна Олена Свиридова похвалилася молодим і красивим чоловіком

Пари, в яких чоловік набагато молодший за свою кохану, останнім часом не рідкість. Однак п'ять років тому, коли популярна співачка Альона Свиридова в ефірі шоу Андрія Малахова "Пусть говорят" офіційно представила свого бойфренда, бізнесмена Давида Варданяна, публіка була налаштована скептично. Ще б пак: цей красень молодший за свою обраницю на 16 років!

Незважаючи на різницю у віці, закохані досі щасливі разом. У 2014 році вони таємно зареєстрували свої стосунки, і останнім часом Олена все частіше хвалиться своїм красенем чоловіком. Нещодавно артистка опублікувала рідкісне фото з Давидом, зроблене під час романтичного відпочинку в Іспанії, тепер же продемонструвала, яким він може бути в офіційній обстановці.

"Світський раут", - пояснила вона, додавши кумедні хештеги: # чеммойпареньнебредпіт, # дружбанародов, # едінствопротівоположностей.

"Ви абсолютно прекрасні", "Дуже красива пара", "У прекрасній, стильною і талановитої дівчини - гідний чоловік! Ви найкращі, хлопці", - захоплені передплатники.

Нагадаємо, що Олена Свиридова тричі була заміжня: два рази офіційно і один - в цивільному шлюбі.Від першого чоловіка Сергія співачка народила сина Василя, від третього, 20-річного манекенника Дмитра Мірошниченка, - сина Гришу. Шлюб з американським дипломатом Генрі Пікок був красивим, але недовгим.

У недавньому відвертій розмові з Юлією Меньшової зірка зізналася, що не особливо розраховує на чоловіків, вони для неї скоріше попутники в цьому житті. Найважливішим Алена вважає кровну спорідненість або дуже довгі відносини. Схоже, Давиду вдалося завоювати серце цієї гордої і сильної жінки.

Loading...