жіночий презерватив

Жіночі презервативи існують давно, проте не користуються великою популярністю. Можливо, це лише питання часу, адже сам метод досить ефективний і має досить позитивних моментів.

жіночий презерватив- поліуретанова трубка, схожа за формою з чоловічим презервативом, тільки більшого розміру. Вводиться в піхву і представляє собою захисний бар'єр.

Нове покоління жіночих презервативів

Жіночий презерватив (як його ще називають, фемідоми) Був винайдений ще в 1990 р і відразу завоював купу шанувальників, адже, в порівнянні з чоловічим презервативом, він має ряд переваг.

переваги

  1. Чоловікові не обов'язково мати сильну ерекцію, щоб почати статевий акт.
  2. Чоловіча чутливість не знижується.
  3. Фемідоми може служити до 10 годин і не вимагає вилучення після кожного статевого акту.
  4. Немає протипоказань до його використання, і їм можуть користуватися навіть ті люди, які мають алергію на латекс (матеріал, з якого виготовляються чоловічі презервативи), адже він зроблений з поліуретану.
  5. Жіночий презерватив можна застосовувати неодноразово (для цього потрібно його помити, висушити, продезінфікувати і змастити лубрикантом).

Розвінчано поширені міфи про презерватив

недоліки

  1. Спосіб застосування вимагає вправності.
  2. Висока ціна.

Жіночий презерватив можна встановити в піхву за кілька годин до статевого акту, що виключає можливі труднощі в момент близькості. Це, безсумнівно, ще одна перевага!

Loading...