В ім'я добра: Ксенія Собчак опублікувала зворушливе фото з сином

Ксенія Собчак тримає у великому секреті все, що стосується її малюка. Вага при народженні, ім'я, і ​​звичайно ж зовнішність її сина приховані під завісою таємниці, хоча батько хлопчика вже натякнув на те, як назвали спадкоємця. Сьогодні в своєму блозі Ксенія показала зворушливу фотографію з хлопчиком. Так вона сподівається привернути увагу своєї аудиторії до благодійного проекту.

"Із задоволенням підтримую спільний проект @louisvuitton і unicef ​​#makeapromise допомагає всім дітям, які потрапили в біду! We #makeapromise for @louisvuitton and #unicef ​​initiative, that helps children around the world in urgent need! Lets do it all together !!!" , - написала вона під знімком.

Проект під назвою Make a Promise ( "Дай обіцянку") вже підтримали багато зірок, такі як модель Олена Пермінова і співачка Віра Брежнєва. Всього за рік в дитячий фонд було передано 2,5 мільйона доларів, які були спрямовані на допомогу дітям, які потребують щеплення, воді і їжі, пише сайт Letidor.

"Які пальчики, о Боже мой.сладкій", "Велика така вже лапка ... як справжній мужичок !!!", "крупненький який, в тата!", "Цікаво, як змінюються люди. Щастя і любові Вам. Бажаю щоб дитина як і ти був, зі своїм почуттям гідності "," дуже приємно читати таке, і дуже радісно що Ксенія змінила своє ставлення до дітей ", - відреагували передплатники на зворушливу фотографію.

"Нагорі спить син, а ми удвох сидимо в темряві і балакаємо.Ось воно і щастя! З наступаючим!!! І пам'ятайте-хороших людей щастя завжди знаходить !!!! Я ось ще п'ять років тому думала, що зі мною такого не буде НІ КО ГДА а тепер ось ", - зізнавалася вона трохи раніше.

Loading...