Нова лінія засобів Vinexpert Caudalie - побороти гравітацію

З давніх часів людина намагається перемогти гравітацію - підкорити небо, космос, простір з одного стрибка. Але, закон фізики завжди невблаганно повертає нас на землю. Гравітацію називають однією з головних винуватиць старіння шкіри, крім інших внутрішніх і зовнішніх факторів. До сих пір нікому не вдавалося створити інноваційний засіб, яке б допомогло подолати закони фізики. Здається, це вдалося, вченим бренду Caudalie, Вони розробили цілу антигравітаційну лінію Vinexpert.

У неї входить - зміцнює сироватка антигравітаційний концентрат-догляд, денний зволожуючий крем SPF15, денний зволожуючий флюїд SPF15, сироватка для контуру очей і губ, нічний крем з екстрактами трав.

Головну роль у всіх цих засобах грає система Resveratrol-Oleyl - антивікової комплекс, який зупиняє процеси окислення, запобігаючи розмноженню вільних радикалів, що викликають старіння, надає потужний ліфтинговий ефект, повертає особі втрачений об'єм і чіткі контури. У колекції є ціла армія цінних додаткових компонентів, які є частиною команди по омолодженню шкіри. Це гіалуронова кислота (дає потужний зволоження), рослинні і протизапальні регенерирующие екстракти, пептиди (Допомагають реанімувати пошкоджені клітини дерми, відновлюють її тонус), вінодрожжі Vinolevure (зволожують і зміцнюють шкіру), жень-шень (насичує енергією), SPF широкого спектра (захищає від УФ-випромінювання A і B в будь-яких умовах). Всі кошти мають приємний свіжий аромат рослин і фруктів.

Loading...