Skip to main content

Лопес продає обручку

Дженніфер Лопес Після розлучення з Марком Ентоні (Marc Anthony) співачка Дженніфер Лопес (Jennifer Lopez) вирішила продати всі коштовності, які їй подарував колишній чоловік, навіть дороге обручку.

**Дженніфер Лопес зізнається, що щоб почати все з чистого аркуша, їй потрібно позбутися від обручки вартістю 4 мільйони доларів, подарованого Марком на заручини.** Заодно будуть продані і всі інші дорогоцінні презенти Ентоні, проте найбільшу цінність представляє саме кільце, а точніше прикрашає його рідкісний блакитний діамант вагою 8,5 каратів.

Але і це ще не все. Лопес планує продати навіть одяг, яку їй купував Ентоні до і після весілля. Друзі співачки розповіли The Chicago Sun Times, що така поведінка властива Лопес, і вона так поводиться не тільки після розставання з бойфрендами. Кожен раз, коли вона починає нове життя - переїжджає або втрачає друзів - вона позбавляє від усього, що їй нагадує про минуле.

Марк Ентоні і Дженніфер Лопес

Співрозмовники видання відзначили, що новому бойфренду 42-річної Джей Ло Касперу Смарта (Casper Smart) ще належить дізнатися її з цього боку: "Каспер здивується тому, як він" зникне ", коли набридне їй".

Єдине, що вирішила залишити співачка від колишнього чоловіка, це речі, які він купував для їхніх спільних дітей - близнюків Макса і Емми.