Skip to main content

Олександр Буйнов зізнався, що зраджував дружині

Відомий співак Олександр Буйнов став гостем програми "Секрет на мільйон". Артист гранично чесно відповів на питання Лєри Кудрявцевої і розповів про свої шлюби.

Особисте життя відомого співака складалася не безхмарно.

У студії "Секрету на мільйон" Олександр Буйнов зізнався, що зраджував своїй другій дружині Людмилі (були одружені з 1972 по 1985 рік - прим.ред.): "У мене був тривалий роман, справжня пристрасть. Жив на два будинки. Неодноразово повертався в квартиру до дружини, щоб зібрати речі, але тут підходила дочка Юля, благала мене залишитися. У результаті, я рвав відносини з тією, іншою жінкою, але вже через кілька днів знову був у неї ". Як зізнається співак, весілля була незапланованою - Людмила була вагітна і Олександр хотів, щоб дитина народилася в законному шлюбі.

Кадр з програми

Юлія важко прийняла розставання батьків: "Коли ми з дружиною все-таки вирішили розійтися, я сам поговорив з Юлею. Їй тоді було 11-12 років, дуже важкий вік для дівчинки. Я пояснив ситуацію, спілкувався з нею як з дорослою. Дочка все зрозуміла, але я ще довго себе вініл в події ". Артист розповів, що зараз підтримує стосунки з дочкою і внуками.

В даний час Олександр вже 30 років щасливий у шлюбі з Оленою Буйнова. Відповідаючи на провокаційні питання Лери, артист зізнався, що жодного разу не змінив своєї нинішньої дружини. Співак називає дружину ідеалом жіночої краси і дякує їй за допомогу в розвитку своєї музичної кар'єри. Олександр не перестає захоплюватися дружиною і визнаватися їй у коханні і вважає, що саме в цьому полягає їх секрет міцних сімейних відносин.