Олексій Серебряков відмовився від громадянства Росії

Зірка культового серіалу "Бандитський Петербург", 50-річний Олексій Серебряков назавжди покинув рідну країну. Актор оформив канадське громадянство і відмовився від російського. Тепер в нашій країні він буде з'являтися тільки для зйомок, оформляючи при цьому робочу візу.

Як розповідає сам Олексій, в Росії його багато що не влаштовує.

"Часто в Росії говорять про те, що усмішки в західних країнах штучні. Але по мені вже краще штучні посмішки, ніж щира злість. У нас абсолютно рабська психологія! А демократія - це відповідальність. Народ в кращому випадку делегує когось у владу. Мовляв, ось ми тебе обрали - ти за все і відповідай, вирішуй наші проблеми!

Демократія - це прийняття рішення на основі знань, чіткого розуміння, між чим і чим ти вибираєш. А я особисто не бачу сьогодні повального бажання людей утворюватися, розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, працювати і, врешті-решт, нести відповідальність - в тому числі за країну, за владу. А тих, хто хоче - крапля в морі ", - сказав у своєму недавньому інтерв'ю Олексій, коментуючи своє рішення.

Серебряков також додав, що він мріє, щоб його діти росли в світі, де цінуються знання, працьовитість, де "не обов'язково штовхатися ліктями, грубіянити, бути агресивними і боятися людей".Росії ж бракує доброзичливості й терпимості, і він вірить, що в нашій країні не зможе захистити своїх дітей від хамства і агресії, як би їх не ізолював. "Це в повітрі. Хам переміг", - підкреслив Серебряков.

Пронози астролога на майбутнє Росії

Самий розкішний особняк Романа Абрамовича в Лондоні

Loading...