Лів Тайлер: перші фотографії мами і крихітного малюка

Актриса Лів Тайлер підготувала своєму бойфренду Девіду Гарднера до Дня всіх закоханих відмінний подарунок: 11, лютого біля них народився син. Правда, малюк змусив всіх трохи похвилюватися: він з'явився на світло на шість з половиною тижнів раніше покладеного терміну. Саме тому лікарі вирішили залишити молоду маму і малюка під наглядом в клініці.

Батько зірки, легендарний співак Стівен Тайлер (Steven Tyler), так розчулився, що навіть поділився з шанувальниками фотографією з улюбленою дочкою і історією про те, як вони зустрічали малюка.

"Дзвінок Лів змусив мене розплакатися. Я відразу кинувся в аеропорт, вилетів до неї першим рейсом. Коли літак приземлився, насамперед я зателефонував дочці Міє, яка вже допомагала Лів. Вона дзвонила мені щохвилини, розповідала, як справи у Лів." Приїжджай швидше , дитина народиться з хвилини на хвилину "- говорила вона. Я встиг вчасно - за хвилину до появи онука на світло", - розповів він.

Батько дитини, Девід Гарднер, був не так багатослівний. Він виклав фото крихітної ручки сина в Instargam з лаконічною підписом: "Наш малюк з'явився на світ. Прекрасний хлопчик".

Нагадаємо, що чутки про вагітність Лів з'явилися у вересні.Перший час жінка приховувала живіт, але пізніше зізналася. Дитина стала плодом яскравого роману, що спалахнула між Лів і футбольним агентом Дейвом, хоча знайомі вони були давно. У крихти є старший брат Майло Вільям Ленгдон, який був народжений в розпаду в 2010 році шлюб актриси з учасником групи Spacehog Ройстоном Ленгдоном (Royston Langdon).

Теж хочете завести дитину? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи готові ви стати батьками.

Loading...