Вадим Галигін, член журі шоу «Не спати!" на телеканалі ТНТ

Чого вам вдалося досягти в новому році?

Ми з хлопцями з ТНТ дуже добре попрацювали, зберегли і примножили. Частка каналу виросла. Глядацький інтерес не впав. Ви молодці. Разом з Comedy Club ми провели черговий фестиваль в Юрмалі, всім все сподобалося і всі залишилися задоволені.

В кінці року я озвучив новий мультфільм про Астерікса та Обелікса - "Астерікс: Земля Богів". Він виходить в прокат 18 грудня. До речі, це перший мультфільм про легендарних галлів в форматі 3D. У ньому мені досталcя головний негативний персонаж - імператор Цезар. Мій різкий і неприємний голос відмінно підходить негативним персонажам (сміється). Сподіваюся, що і діти, і дорослі оцінять мою нову роботу гідно. Сам я буду дивитися нового Астерікса разом з дітьми.

Які плани на новий рік?

Працювати і ще раз працювати, щоб в новому році ще більше радувати глядачів.

Як ви плануєте зустрічати Новий рік?

За новорічні свята я хочу гарненько відпочити і набратися сил, а це можна зробити тільки в колі своєї родини.

Що ви хочете побажати читачкам _Passion._ru?

Я бажаю вам в новому році залишатися жіночними. І найбільше звертати на це увагу.Дівчата завжди повинні залишатися дівчатками і не хапатися за все чоловіче або загальнолюдське. Адже якщо у нас не буде чіткого поділу на чоловіків і жінок, нам всім від цього буде тільки гірше. Будьте добрішими, ніжніше, лагідніше, уважніше. Ну, і, звичайно, всім велике кохання і світу.

Зірки в школі: вгадай знаменитість по дитячому фото!

Loading...