Ума Турман в день Св. Валентина

Популярна російська група Uma2rmaH виступить 14 лютого в день Св. Валентина в клубі Б2 (м. Маяковська, Б. Садова, 8). Початок концерту о 23-00.

Uma2rmaH - група, чия творчість люблять за притаманну їм іронію і легкість, чиї пісні змушують задуматися і зачіпають найпотаємніші куточки душі.

Два брата зі сцени і з екранів телевізорів підкуповують своєю щирістю і заразливим прагненням жити, пробувати все незвідане, своєю здатністю пускатися в неймовірні авантюри. Творчість групи настільки сподобалось і стало частинкою життя, що здається ніби Uma2rmaH існували завжди - по-крайней мере років п'ятнадцять точно. але в цьому році групі виповнюється всього п'ять років - саме в 2004 році вперше з усіх приймачів зазвучала пісня "Парасковія", Яку вже зараз можна назвати стовідсотковим золотим хітом на довгі часи.

Володимир: "Я мрію завжди, тому що по натурі мрійник. Мені в голову весь час приходять якісь маревні ідеї, я ними захоплююся і намагаюся втілити їх в життя."

Uma2rmaH добилися популярності так швидко і так беззастережно, як це трапляється тільки з по-справжньому талановитими артистами. Зараз в скарбничці Кристовські вже три альбоми, десятки кліпів, сотні пісень, Багато з яких відомі кожному.Вони завжди різні - іноді здаються подорослішали чоловіками в розкішних костюмах, з недбало не застебнутим гудзиками, а іноді юними мрійниками, стрибучими з парашутів і відчувають на міцність свої мотоцикли - але завжди вони наївно зворушливі і вірні собі.

Loading...