Нова колекція макіяжу Pure Color Violet Underground Estée Lauder - всі відтінки глем-року

Рожеві та фіолетові відтінки прийнято асоціювати з зніженим гламуром, але будучи доповненим глибокими малиновими, бордовими і неоновими кольорами, він перетворюється в стильний глем-рок.

Натхненний цим модним напрямком, креативний директор по макіяжу Estée Lauder, Том Пешо створив колекцію Pure Color Violet Underground. Як зізнався автор, його нове творіння, допоможе відобразити в іміджі сексуальність, чуттєвість і впевненість. Мікс розкоші і порочності в образі - справжній рецепт успіху для дівчат, які хочуть завоювати світ.

Для початку необхідно надати трохи зухвалості і азарту погляду. П'янкий коктейль з мерехтливих відтінків фіолетового, малинового, блідо-рожевого, і фуксії в палітрі тіней Pure Color Violet Underground зроблять його запаморочливим. А нова підводка-фломастер Pure Color Quick-Thick EyeLiner одним відточеним рухом підкреслить грайливість і кокетство погляду.

Щоб образ заграв зухвалими фарбами, потрібно не боятися внести в макіяж сміливі рішення, наприклад, приміряти небезпечні винні, фіолетові відтінки помади Pure Color Velvet Lipstick або спробувати сливовий і ніжно-фіолетовий блиск для губ Pure Color Gloss **. **

Експериментуючи з такою насиченою палітрою, ви отримаєте глем-рок у плоті, образ величний, і одночасно, що порушує всі усталені канони ніжно-рожевого краси.Доповніть новий імідж яскравим фіолетовим лаком Pure Color Nail Lacquer Black Iris, і ви готові вийти в світ і завоювати світ.

Loading...