Skip to main content

Модель звинуватила Джастіна Бібера у використанні наркотичних засобів

Новозеландська модель Бейлі Скарлетт, яка брала участь в одній із зіркових тусовок скандально відомого виконавця Джастіна Бібера, звинуватила його тому, що в її напої були наркотики.

В ефірі каналу Channel Nine 18-річна дівчина розповіла, що після того, як вона випила коктейль з горілки і лимонаду в неділю ввечері в звукозаписної студії Ginger в Мельбурні, у неї запаморочилося в голові, предмети в очах стали розпливчастими.

Більш докладно вона описала події в своєму Facebook днем ​​раніше, проте зараз цей пост був знищений. Він зберігся тільки у вигляді скріншоту, опублікованого виданням DailyMail.

Модель розповіла, що Джастін спершу намагався привести її до тями, кажучи їй: "Подивися в мої очі, з тобою все добре, у тебе просто панічна атака", а потім вирішив, що вона симулює, намагаючись привернути увагу. "Вона зловила" лихоманку Бібера ", - пожартував він.

Дівчині заборонили покидати будівлю через головний вхід, але вона все ж спробувала, і, споткувшісь, впала прямо на очах здивованих фанатів. Лікарі і поліція, які приїхали на місце події, нібито встановили факт наявності наркотиків в крові дівчини, проте офіційних заяв з цього приводу немає.Представники Джастіна також поки ніяк не прокоментували подію.

Пізніше дівчину відвезли в госпіталь St Vincent's. Модель планує здати приватний тест на наркотики і домогтися того, щоб Бібер був покараний.

21-річний Джастін Бібер ніколи не був пай-хлопчиком. Але його шанувальники навряд чи повірили моделі. А як вважаєте ви? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи добре у вас розвинена інтуїція.