У Росії стало більше молодих імпотентів

В останні роки в нашій країні все більше молоді чоловіки стали відчувати проблеми з ерекцією, повідомляє "Російська служба новин" з посиланням на слова завідувача кафедри урології та андрології факультету фундаментальної медицини, директора університетської клініки МДУ ім. М. В. Ломоносова, члена-кореспондента РАН, президента Російського товариства "Чоловіче здоров'я", доктора медичних наук Армаіс Камалова.

"Еректильна дисфункція - дуже часте захворювання. Воно дуже помолодшало, за статистикою в РФ близько 30, а то і більше відсотків чоловіків відчувають час від часу проблеми з еректильною функцією", - констатував він.

Причиною цього може бути недіагностованою цукровий діабет 2-го типу, який виявляється у 30% пацієнтів. Він викликає порушення роботи всіх судин, в тому числі і тих, що постачають кров'ю статевий член. Часто саме еректильна дисфункція стає попередником інфарктів і інсультів, пояснив він.

Армаіс Камалов також зазначив, що недостатня увага до свого здоров'я, серед інших причин, призводить до того, що чоловіки в Росії живуть набагато менше, ніж жінки. "За статистикою наші чоловіки на 13 років живуть менше, ніж жінки.У всіх європейських країнах ця різниця становить не більше 4 років ", - уточнив він.

Не впевнені, що ваш чоловік веде правильний спосіб життя? Запропонуйте йому пройти наш тест, він допоможе дізнатися, наскільки відповідально він ставиться до свого здоров'я.

Вас також може зацікавити:
Дефіцит вітаміну D призводить до імпотенції
Три продукту, які замінять віагру
Жіноча ерекція - що це?

Loading...