5 способів порушити чоловіка

У кожної жінки є свої секрети, як звести чоловіка з розуму. Однак сексологи склали свій алгоритм, скориставшись яким, представниця слабкої статі зможе пробудити сексуальне бажання в будь-якому чоловікові.

Грунтуючись на даних опитувань і досліджень, проведених за участю чоловіків і жінок, фахівці назвали 5 найвірніших способів порушити чоловіка.

1. сексуальність

Щоб пробудити в чоловікові бажання зайнятися коханням, жінка повинна виглядати сексуально і спокусливо. Що для цього потрібно? Сексуальне нижню білизну і панчохи! Гарне плаття, зачіска і відповідний макіяж також важливі.

2. афродизіаки

Якщо чоловік голодний, то його важче спокусити. Приготувати смачну вечерю з афродизіаків - ідеальне рішення. Найкраще нагодувати партнера стравами з морепродуктів, фруктів (банани, персики, полуниця) і пригостити його келихом червоного вина.

3. масаж

Далі приступайте до розслаблюючому масажу. Використовуйте ароматичні масла з афродизіаками (жасмин, троянда, сандал, іланг-іланг).

4. ініціатива

Також сексологи радять жінці першої проявити ініціативу в сексуальних відносинах.Після смачної вечері і масажу чоловік вже навряд чи зможе відповісти вам відмовою.

5. Ерогенні зони

Жінка повинна добре знати ерогенні зони свого партнера. Це допоможе їй порушити чоловіка найшвидше.

Loading...