Міла Куніс і Мішель Вільямс показали москвичам країну Оз

У Москві відбулася презентація нового фільму Сема Реймі "Оз: Великий і Жахливий" ( "Oz the Great and Powerful") за участю Джеймса Франко, Міли Куніс, Рейчел Вайс і Мішель Вільямс. Частина акторського складу особисто була присутня на прем'єрі фільму в російській столиці.

Міла Куніс, Мішель Вільямс, Джеймс Франко і режисер картини Сем Реймі ( "Людина-павук") прилетіли в Москву. Зірки, за традицією, пройшли на фотоколл і поспілкувалися з журналістами на прес-конференції в готелі Ritz.

Міла Куніс, Мішель Вільямс, Джеймс Франко і режисер картини Сем Реймі

"Кажуть, це перша американська казка. Це історія про те, як людина стає цілісним, знаходить друзів і розуміє, що в нас уже є все, щоб стати щасливими. Але продовження фільму не буде, ця історія для мене закінчилася", - сказав Реймі під час бесіди з представниками преси.

Міла Куніс

Мішель Вільямс

Міла зізналася, що їй дуже сподобалося грати чаклунку, а Мішель була рада, що більшу частину зйомок провела в чорному плащі, завдяки чому їй не довелося весь час носити корсет. Джеймс же так зжився зі своєю роллю циркового фокусника Оскара Діггса з Канзасу, що навіть забрав свій костюм додому.

Всеросійська прем'єра картини "Оз: Великий і Жахливий" відбудеться 7 березня 2013 року.

Фото starface.ru, "Уолт Дісней Компані СНД"

Елайджа Вуд зізнався в любові москвичам
Джейсон Стетхем прилетів до Москви
Арнольд Шварценеггер прилетів до Москви
Мілла Йовович привезла в Москву п'яту "Обитель зла"
Згадати все: Колін Фаррелл в Москві!

Loading...