Skip to main content

Подарунки напрокат

У нашій родині завжди було прийнято перед Новим роком заздалегідь готувати всім подарунки і класти їх під ялинку. А першого січня кожен знаходив там свій "сюрприз". Поки наш синочок був маленьким, подарунок, призначений йому, залишався під ялинкою останнім - дорослі встигали витягти інші з-під ялинки з раннього ранку, а то і прямо під час новорічного застілля.

Але ось одного разу чотирирічна дитина після довгого очікування ошатною ялинки, візиту Діда Мороза і новорічного подарунка, першого січня прокинувся раніше всіх. Прокинувся і відразу "пірнув" під ялинку за подарунком. Ми з чоловіком ще спали, коли він з радісним криком: "Дивіться, що мені приніс Дід Мороз!", Стрибнув до нас в ліжко і почав хвалитися подарунками: годинами (я їх приготувала в подарунок чоловікові), цифровим фотоапаратом (його купив чоловік для мене) і іграшками, які "Дід Мороз" приніс йому.

Розчаровувати дитину і розкривати йому "страшну таємницю" - що, насправді, подарунки приніс не Дід Мороз, а ми, і призначені вони не тільки йому, ми просто не змогли. Що було робити?

Насилу пояснивши синові, що Дід Мороз злегка поквапився: такі великі годинник маленькі діти не носять, а користуватися фотоапаратом він ще не вміє, цьому треба навчитися, ми з чоловіком випросили ці речі у нього "напрокат".Сказали, що подарунки ці, звичайно, Дід Мороз приніс йому, але поки він не підросте, тато буде носити "його" годинник, а мама - робити знімки "його" фотокамерою.

З тих пір пройшло два роки. Ми до сих пір користуємося своїми ж подарунками "напрокат". А син ні-ні, та й нагадає нам, що взагалі-то це його штучки ...

Salomeya