Skip to main content

Співачка Зара розповіла про спроби зберегти шлюб

Влітку цього року співачка Зара розірвала свій другий шлюб. Довгий час вони з колишнім чоловіком, Сергієм Івановим, намагалися врятувати сім'ю заради дітей. В ефірі телепередачі "Наодинці з усіма" жінка розповіла, чого їй це коштувало. Вона ледь стримувала сльози, згадуючи про життя з коханою колись чоловіком.

Сергій став для Зари своєрідним "рятувальним кругом": вони познайомилися тоді, коли співачка намагалася забути свій перший шлюб. "Після розлучення моя подруга Вікторія намагалася, щоб я вдома не сиділа. Ми сходили на захід спільного друга, де я познайомилася з Сергієм", - цитує її "Старх".

Їхні стосунки були стрімкими і повними ніжних почуттів: чоловік відвідував співачку на роботі, досить скоро зробив обраниці пропозицію. Але замість ніжного коханця артистка отримала суворого наставника. "Я хочу тебе виховати", - згадує вона його слова, не розуміючи: адже вони зустрілися вже сформованими особистостями.

Заради чоловіка вона завжди добре виглядала і стежила за своєю формою, так як він вважав, що це обов'язок артистки. Вона розривалася між кар'єрою і будинком, не дозволяла собі бути слабкою. В кінці-кінців Зара НЕ видежала. "Ми не впоралися, таке буває.Я спочатку дуже переживала, а потім зрозуміла, що у мене така прекрасна сім'я, такі хлопчики і весь мій світ в них ", - пояснила вона.

Ледве стримуючи сльози, вона пояснила, що в її душі ще "не всі зажило".

Бути сильною, але вже тільки для себе і синів, їй допомагає красень-брат. Днями співачка показувала спільні знімки з відпочинку. Шанувальники захопилися тим, які гарні вони обидва.