Юлія Висоцька назвала свій шлюб формальністю

Днями Юлія Висоцька у відвертому інтерв'ю журналу "7 Днів" зізналася, що не хотіла виходити заміж за Андрія Кончаловського, а їхній шлюб назвала формальністю.

Вони зустрілися майже 20 років тому на фестивалі "Кінотавр". Репутація підкорювача жіночих сердець (на рахунку Андрія на той момент було чотири офіційні шлюби і безліч романів) могла відштовхнути молоду актрису. "Мені здавалося, що цьому чоловікові ніхто не потрібен поруч постійно. Я думала, що в його житті все - перехідне, і рано чи пізно одне змінюється іншим. У всякому разі, вся життєва історія Андрія Сергійовича була підтвердженням цьому", - зізналася Юлія.

Вона не розраховувала, що їхні стосунки можуть зайти далеко. Але пізніше Висоцька зрозуміла, що Кончаловський - один з найбільш порядних людей, яких вона знала. "Жодну зі своїх жінок він не залишив без підтримки, як фінансової, так і моральної", - підкреслила вона.

Актриса зізналася, що не прагнула оформити відносини з режисером. "Наше весілля - це просто формальність. Я навіть не пам'ятаю, коли ми розписалися, серйозно ... Здається, в лютому. Я не хотіла заміж, не хотіла штампа в паспорті, і з його появою в моєму житті нічого не змінилося", - повідомила Юлія .

А як вважаєте ви, чи є сенс укладати законний шлюб? Або однієї любові досить? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, на чому грунтуються ваші відносини.

Вам також може бути цікаво:
Юлія Висоцька розповіла про здоров'я доньки
Однокурсник розповів про минуле Юлії Висоцької
Тетяна Тотьмяніна не хоче виходити заміж за Олексія Ягудіна

Loading...