Skip to main content

36-річна Періс Хілтон хоче народити дитину нового коханого

Світська левиця Періс Хілтон зустрічається з 31-річним актором Крісом Зілка всього кілька місяців. Однак вона сміливо заявляє: він - кохання всього її життя, і ніколи ще вона не була така щаслива.

На її думку, зіграло свою роль і те, що вони були друзями довгий час. "Він просто разючий хлопець - в усіх відношеннях. Ми були друзями дуже довго, цілих шість років, до того, як наші відносини стали романтичними. І це змінило моє життя, зробивши мене абсолютно щасливою. З Крісом я відчуваю себе в цілковитій безпеці. Мені з ним так добре, що я просто навіть не можу мріяти про щось більше ", - захоплено розповіла в інтерв'ю закордонному виданню" E! ".

Найвідоміша тусовщиця світу зрозуміла, що нарешті хоче сім'ю. У неї багато проектів: вона пише пісні, знімається в рекламі, створює дизайн пляжного клубу. "Раніше я була весь час зайнята роботою і думала, що у мене ніколи не буде часу, щоб завести сім'ю. Але після того, як моя сестра Нікі народила абсолютно чарівну дочку Лілі, я зрозуміла, що дуже хочу дітей. А тепер, коли я така щаслива і закохана, просто не можу дочекатися моменту, коли я народжу моєму улюбленому дитини! ", - зізналася Хілтон.

Нагадаємо, що в минулому році Періс розлучилася з бізнесменом Томасом Гроссом. Про плани завести дітей з ним Хілтон не говорила.

Кріс Зілка грав в серіалах "Залишені", "Ханна Монтана" і "Місто хижачок". Він був заручений з моделлю, але до весілля справа не дійшла, пара розлучилася. Ресурс "BuddyTV" поставив актора на 19 місце в списку "найсексуальніших акторів телебачення 2011 року".