Кращі радянські і російські мультфільми

Кадр з мультфільму "Жив-був пес" На урочистій церемонії відкриття XVII Відкритого фестивалю анімаційного кіно в Суздалі оголосили "Золоту сотню" радянських і російських мультфільмів за 100 років.

Рейтинг кращих вітчизняних мультфільмів був складений на честь 100-річного ювілею російської анімації. Кращі серед кращих вибирали професійні режисери, художники і критики в області анімації.

Отже, найкращим фільмом вітчизняного виробництва названий мультфільм "Жив-був пес" Едуарда Назарова. Автор отримав спеціальний приз анімаційного кінофестивалю.

Друге місце дісталося "Їжачкові в тумані" Юрія Норштейна, названому в 2003 році кращим фільмом всіх часів і народів. Замкнув трійку лідерів "Вінні Пух" Федора Хитрука.

Також в числі кращих такі картини, як "Аленький цветочек" Льва Атаманова, "Історія одного злочину" Федора Хитрука, "Малюк і Карлсон" Бориса Степанцева, "Падав торішній сніг" Олександра Татарського, "Умка" Володимира Попова.

Відкритий Російський фестиваль анімаційного кіно пройде з 29 лютого по 4 березня 2012 року в турцентрів "СУЗДАЛЬ" за підтримки Міністерства культури Російської Федерації. Вперше фестиваль пройшов в 1996 році.Призом заходу є статуетка - дівчинка з гусаком.

Фото "Lizard Cinema Trade"

Найкращий мультфільм
"Енні" вибрала кращий мультфільм 2011 року
Warner Brothers зніме повнометражний мультфільм про Тома і Джеррі
Pixar запускає два нових проекти
Про дятла Вуді знімуть повнометражний фільм

Loading...