Skip to main content

Син Майкла Джексона розповів про своє дитинство

Принц Джексон, син знаменитого Майкла Джексона, нечасто з'являється на сторінках журналів або інтернет-порталів. Нещодавно 19-річний Принц дав інтерв'ю, в якому згадав тата. Джексон розповів, що поняття не мав, що живе не так, як всі діти. Хоча часто співак одягав на дітей маски, щоб заховати від папараці. Він не розумів, що творчість його тата впливає на весь світ.

"Одного разу я зрозумів, хто мій батько, і усвідомив, що таке життя не у всіх. Я пам'ятаю, в Діснейленді я підійшов до вікна і побачив натовп фанатів, які махали мені і фотографували мене. Тоді я думав, що це нормально, і теж махав їм. І так було до тих пір, поки я не побачив відео з його виступу, де люди непритомніли. І тоді я зрозумів, як багато його творчість означає для людей ", - згадав Принц. Коли Майкл помер, все життя сина перекинулася. Тоді йому здавалося, що потрібно весь час захищати ім'я батька, але незабаром зрозумів, що часткове ігнорування теж є захистом.

"Сестра, брат і я справлялися по-різному з нашою бідою. Але в підсумку все впоралися. І чим я старше, тим краще у мене виходить. Я зберігаю йому ім'я в усьому: від назви своєї компанії до використання його виразів в своїх слоганах" , - був відвертим хлопець.Компанія Принца називається "King's Son Productions" (Виробництво сина короля) і займається продюсуванням музики.

Спадкоємець короля розповів, що Майкл дав йому самий важливі рада в його житті: "Він говорив, щоб я нікому не довіряв. Всі думають лише про себе. Батько казав, що не варто довіряти кому-то лише тому, що це здається хорошою ідеєю" .