Закриття Кінотавра 2014: переможці і червона доріжка

У головної конкурсної програми Кінотавра в цьому році увійшли 14 фільмів. Тріумфатором стала картина Олександра Котта "Випробування". Ця стрічка отримала головний приз кінофестивалю, а також приз за кращу операторську роботу і приз Гільдії кінознавців і кінокритиків "Слон".

"За кращу режисуру" нагородили картину "Зірка" Анни Мелікян. Северія Янушаускайте, яка зіграла в цій стрічці головну роль, удостоїлася нагороди в номінації "За кращу жіночу роль". Олексій Філімонов став найкращим актором за роль у фільмі "Ще один рік" Оксани Бичкової.

"Клас корекції" Івана Твердовського нагородили в номінації "Кращий дебют". "Кращий сценарій" написав Юрій Биков до картини "Дурень".

Дефіле зірок по червоній доріжці на церемонії закриття було не менше феєричним і видовищним, ніж нацеремоніі відкриття.

Анна Чіповська пройшлася по червоній доріжці в красивому білому платті з чорним орнаментом від дизайнерів Bohemique, Олеся Судзиловська прийшла в довгій сукні ніжного бежевого відтінку від Alexandra Serova, Олена Подкаминская блищала в блакитному вбранні зі шлейфом від Rasario, Олена Лядова - в золотій сукні Lanvin, Равшана Куркова - в світло-блакитному вбранні з пікантним декольте від Vionnet.

Олена Захарова прийшла в жіночому платті від Igor Gulyaev, дружина Дмитра Дюжева Тетяна виглядала приголомшливо в сукні Valentin Yudashkin, Марія Лемешева вибрала наряд від Nataniel Dobryanskaya, Наталія Лесниковська - LUBLU Kira Plastinina. Анжеліка Табакова воліла російським дизайнерам зарубіжних і вибрала рожеве плаття Valentino.

Loading...